Добро пожаловать в интернет магазин косметики!

Японський питний колаген

Бажаєте залишатися молодим? Приймайте колаген!

Колаген є однією з найважливіших речовин, від якої залежить молодість нашої шкіри – пружність, шовковистість, еластичність. Колаген також відповідає за безперебійну роботу опорно-рухової системи в організмі. Це основний компонент сполучно тканини сухожиль, зв'язок, кісток, хрящів, нігтів, волосся, шкіри. Молодий організм сам справляється з виробленням колагену, але з віком ця функція поступово згасає, що призводить до зміни структури хрящів та сухожилля, робить більш ламкими і крихкими кістки, шкіра втрачає свою пружність та еластичність.

Нині загальновизнано, що скорочення вмісту колагену зумовлено як зниженням швидкості його синтезу, а й збільшенням розпаду. Ці процеси особливо прискорюються під впливом несприятливого навколишнього середовища, ультрафіолету та куріння, що є стресорами для організму.

Колаген – найважливіший протеїн нашого організму. Він становить понад 30% загальної маси білків тіла, причому близько 40% його знаходиться у шкірі, близько 50% - у тканинах скелета та 10% - у стромі внутрішніх органів. Свою назву колаген отримав від давньогрецьких слів «клей» та «походження»( colla, genesis). Саме колаген склеює, чи точніше, скріплює тканини організму.

Кому можна порекомендувати колаген? Всім! У Японії колагенові добавки починають приймати вже з 25 років, саме в цьому віці організм перестає рости і поступово запускаються старіння. Всім, хто хоче мати гнучкий хребет та здорові суглоби! Усім, хто хоче мати гарну оксамитову шкіру і залишатися якомога довше молодим та енергійним!

Колаген – це шлях до довголіття, молодості та краси вашого тіла! Приймайте колаген і будьте здорові!

17 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

17 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення